0500798000-12-L8-D
Molex
제품 번호:
0500798000-12-L8-D
제조업체:
Molex
설명:
12" PRE-CRIMP 1852 BLUE
재고 : 799
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
  • 10
사용자 가이드
Number of Rows 1
Color Blue
Contact Finish Thickness 35.4µin (0.90µm)
Contact Finish Tin
Product Status Active
Wire Gauge 28 AWG
Series PicoBlade
Length 12.0" (304.8mm)