0511100650-30-A-6-Y
Molex
제품 번호:
0511100650-30-A-6-Y
제조업체:
Molex
설명:
6 CIRC CABLE ASSY 30" Y
사용자 가이드
Usage -
Number of Rows 2
Number of Positions 6
Color Multiple, Individual
Contact Finish Thickness 15.0µin (0.38µm)
Contact Finish Gold
Shielding Unshielded
Product Status Active
Pitch - Connector 0.079" (2.00mm)
Pitch - Cable -
Series Milli-Grid 51110
Length 2.50' (762.00mm)