Molex
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$7.1725
$7.1725
10
$6.27665
$62.7665
100
$5.08136
$508.136
1000
$4.184646
$4184.646
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 105°C |
| Number of Rows | 5 |
| Number of Positions | 20 |
| Color | Black |
| Contact Type | Male Pin |
| Row Spacing | 0.118" (3.00mm) |
| Fastening Type | Latch Lock |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Product Status | Active |
| Insulation Material | Polybutylene Terephthalate (PBT), Glass Filled |
| Series | CRC 51233 |
| Note | Contacts Not Included |
| Connector Type | Receptacle |
| Mfr | Molex |
| Pitch | 0.118" (3.00mm) |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Contact Termination | Crimp |
| Base Product Number | 051233 |