Molex
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$5.3485
$5.3485
10
$4.7082
$47.082
100
$3.74509
$374.509
1000
$3.103099
$3103.099
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 80 |
| Contact Finish Thickness | 10.0µin (0.25µm) |
| Contact Finish | Gold |
| Height Above Board | 0.045" (1.14mm) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Series | SlimStack 54722 |
| Connector Type | Receptacle, Center Strip Contacts |
| Mfr | Molex |
| Pitch | 0.020" (0.50mm) |
| Features | - |
| Mated Stacking Heights | 1.5mm |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | 054722 |