Phoenix Contact
제품 번호:
0561002
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CONN TERM BLK FEED THRU 12-24AWG
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$4.6835
$4.6835
10
$4.5543
$45.543
50
$4.256
$212.8
100
$3.91552
$391.552
250
$3.6176
$904.4
500
$3.447398
$1723.699
1000
$3.23456
$3234.56
2500
$3.068386
$7670.965
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Number of Positions | 2 |
| Stripping Length | 8mm |
| Termination Style | Screw |
| Color | Gray |
| Fuse Type | - |
| Terminal - Width | 6.2mm |
| Material Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Product Status | Active |
| Current - IEC | 32 A |
| Number of Levels | 1 |
| Series | CLIPLINE MXK |
| Type | Feed Through |
| Disconnect Type | - |
| Voltage - UL | - |
| Mfr | Phoenix Contact |
| Features | Explosion Proof, Harsh Environment |
| Material - Insulation | Polyamide (PA), Nylon |
| Package | Bulk |
| Wire Gauge or Range - mm² | 0.2-4mm² |
| Voltage - IEC | 690V |
| Wire Gauge or Range - AWG | 12-24 AWG |