06025SA-24P-AL-00
NMB Technologies Corporation
제품 번호:
06025SA-24P-AL-00
설명:
FAN AXIAL 60X25MM 24VDC WIRE
사용자 가이드
Air Flow -
Noise -
Ingress Protection -
Current Rating (Amps) -
Fan Type Tubeaxial
Voltage - Rated 24VDC
Voltage Range 12 ~ 27.6VDC
Product Status Obsolete
RPM -
Mfr NMB Technologies Corporation
Material - Frame Plastic
Features Locked Rotor Sensor
Width 25.00mm
Operating Temperature 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Static Pressure -
Bearing Type Ball
Approval Agency CE, UR, VDE
Termination 3 Wire Leads
Size / Dimension Square - 60mm L x 60mm H
Weight 0.123 lb (55.79 g)
Lifetime @ Temp. 100000 Hrs @ 25°C