0603Y1000392MDR
Knowles Syfer
제품 번호:
0603Y1000392MDR
제조업체:
Knowles Syfer
설명:
CAP CER 3900PF 100V X7R 0603
사용자 가이드
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications High Reliability, Boardflex Sensitive
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±20%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 100V
Mounting Type Surface Mount, MLCC
Temperature Coefficient X7R
Size / Dimension 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Product Status Active
Ratings -
Series FlexiCap™
Package / Case 0603 (1608 Metric)
Thickness (Max) 0.031" (0.80mm)
Mfr Knowles Syfer
Capacitance 3900 pF