Weidmüller
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$12.7395
$12.7395
10
$11.7686
$117.686
25
$11.39392
$284.848
50
$10.64418
$532.209
100
$10.49427
$1049.427
250
$9.744682
$2436.1705
500
$9.557266
$4778.633
1000
$9.182482
$9182.482
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -60°C ~ 130°C |
| Number of Rows | 2 |
| Barrier Type | Enclosed |
| Voltage Rating | 300V |
| Top Termination | Screws |
| Color | Yellow |
| Current Rating (Amps) | 20A |
| Terminal Screw Material | - |
| Material Flammability Rating | UL94 5VA |
| Mounting Type | Chassis, Panel |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 10-22 AWG |
| Bottom Termination | Closed |
| Series | MK |
| Terminal Screw Finish | - |
| Pitch | - |
| Mfr | Weidmüller |
| Features | - |
| Material - Insulation | Gemin (Thermosetting Plastic) |
| Number of Circuits | 4 |
| Terminal Block Type | Barrier Block |
| Package | Bulk |
| Number of Wire Entries | 8 |