Weidmüller
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$11.514
$11.514
10
$10.13175
$101.3175
25
$9.55624
$238.906
50
$9.09568
$454.784
100
$8.922875
$892.2875
250
$7.77157
$1942.8925
500
$7.48372
$3741.86
1000
$7.195889
$7195.889
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -60°C ~ 130°C |
| Number of Rows | 2 |
| Barrier Type | Enclosed |
| Voltage Rating | 300V |
| Top Termination | Screws |
| Color | Yellow |
| Current Rating (Amps) | 20A |
| Terminal Screw Material | - |
| Material Flammability Rating | UL94 5VA |
| Mounting Type | Chassis, Panel |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 10-22 AWG |
| Bottom Termination | Closed |
| Series | MK |
| Terminal Screw Finish | - |
| Pitch | - |
| Mfr | Weidmüller |
| Features | - |
| Material - Insulation | Gemin (Thermosetting Plastic) |
| Number of Circuits | 3 |
| Terminal Block Type | Barrier Block |
| Package | Bulk |
| Number of Wire Entries | 6 |