Littelfuse Inc.
제품 번호:
07771.25MRET1P
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
FUSE BRD MNT 1.25A 250VAC AXIAL
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$1.9665
$1.9665
5
$1.8753
$9.3765
10
$1.7822
$17.822
50
$1.43792
$71.896
100
$1.219135
$121.9135
250
$1.187918
$296.9795
500
$1.000331
$500.1655
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Melting I²t | 2.7 |
| Response Time | - |
| DC Cold Resistance | 0.07 Ohms |
| Color | - |
| Approval Agency | CQC, KC, TUV, UR |
| Current Rating (Amps) | 1.25 A |
| Fuse Type | Board Mount (Cartridge Style Excluded) |
| Breaking Capacity @ Rated Voltage | 50A |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 0.142" Dia x 0.354" L (3.60mm x 9.00mm) |
| Product Status | Active |
| Series | 777 |
| Package / Case | Axial |
| Voltage Rating - AC | 250 V |
| Mfr | Littelfuse Inc. |
| Package | Tape & Reel (TR) |