0805Y0250681JDT
Knowles Syfer
제품 번호:
0805Y0250681JDT
제조업체:
Knowles Syfer
설명:
CAP CER 680PF 25V X7R 0805
사용자 가이드
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications High Reliability, Boardflex Sensitive
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 25V
Mounting Type Surface Mount, MLCC
Temperature Coefficient X7R
Size / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Product Status Active
Ratings -
Series FlexiCap™
Package / Case 0805 (2012 Metric)
Thickness (Max) 0.051" (1.30mm)
Mfr Knowles Syfer
Capacitance 680 pF