Littelfuse Inc.
제품 번호:
087706.3MRET1P
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
FUSE CERAMIC 6.3A 250VAC AXIAL
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$1.8335
$1.8335
5
$1.748
$8.74
10
$1.6606
$16.606
50
$1.33969
$66.9845
100
$1.135915
$113.5915
250
$1.106788
$276.697
500
$0.932026
$466.013
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Melting I²t | 190 |
| Response Time | Slow Blow |
| DC Cold Resistance | 0.0087 Ohms |
| Color | - |
| Approval Agency | cULus, VDE |
| Current Rating (Amps) | 6.3 A |
| Fuse Type | Cartridge, Ceramic |
| Breaking Capacity @ Rated Voltage | 63A |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 0.142" Dia x 0.394" L (3.60mm x 10.00mm) |
| Product Status | Active |
| Series | 877 |
| Package / Case | Cartridge, Non-Standard (Axial) |
| Voltage Rating - AC | 250 V |
| Mfr | Littelfuse Inc. |
| Package | Tape & Reel (TR) |