HARTING
제품 번호:
09000005088
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
ACCES UNI SEAL RED PG 16 MIN 9
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$17.328
$17.328
10
$15.0157
$150.157
25
$14.23214
$355.8035
50
$14.02599
$701.2995
100
$12.37584
$1237.584
250
$11.550822
$2887.7055
500
$11.30329
$5651.645
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 130°C |
| Outside Cable Diameter (Min) | 0.354" (9.00mm) |
| Thread Length | - |
| Ingress Protection | IP68 - Dust Tight, Waterproof |
| Color | Silver |
| Panel Hole Size | - |
| Material | Metal |
| Thread Size | PG16 |
| Product Status | Active |
| Includes | - |
| Outside Cable Diameter (Max) | 0.512" (13.00mm) |
| Series | Han® |
| Type | Cable Gland |
| Mfr | HARTING |
| Package | Bulk |
| Conduit Hub Size | - |
| Base Product Number | 09000005 |