HARTING
제품 번호:
09100123000
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
1A 12PIN MALE CRIMP INSERT WITH
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$8.8255
$8.8255
10
$7.94485
$79.4485
25
$7.4841
$187.1025
50
$7.2922
$364.61
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -30°C ~ 90°C |
| Number of Positions | 12 |
| Voltage Rating | 50V |
| Termination Style | Crimp |
| Size | 1A |
| Housing Material | Polyamide (PA), Nylon |
| Color | Black |
| Current Rating (Amps) | 6.5A |
| Contact Finish | - |
| Contact Type | - |
| Gender | Male |
| Material Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Product Status | Obsolete |
| Series | Han® 1A |
| Connector Type | Insert |
| Mfr | HARTING |
| Contact Material | - |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | 09100123 |