HARTING
RFQ를 보내 주시면 즉시 응답하겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Number of Positions | 1 |
| Voltage Rating | 4000V |
| Termination Style | Crimp |
| Size | - |
| Housing Material | Polyamide (PA), Nylon |
| Color | - |
| Current Rating (Amps) | 650A |
| Contact Finish | - |
| Contact Type | Han-Modular® |
| Gender | Female |
| Material Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Product Status | Obsolete |
| Series | Han® HC |
| Connector Type | Module without Contacts |
| Mfr | HARTING |
| Contact Material | - |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | 09110013 |