HARTING
제품 번호:
09140063121
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
HAN SHIELDED POWER MODULE, FEMAL
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$17.917
$17.917
10
$15.5249
$155.249
25
$14.71436
$367.859
50
$14.50099
$725.0495
100
$12.79498
$1279.498
250
$11.941956
$2985.489
500
$11.686045
$5843.0225
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Number of Positions | 6 |
| Voltage Rating | 400V |
| Termination Style | Crimp |
| Size | - |
| Housing Material | Polycarbonate (PC) |
| Color | Gray |
| Current Rating (Amps) | 10A, 16A |
| Contact Finish | - |
| Contact Type | Han® D, Han® E |
| Gender | Female |
| Material Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Product Status | Active |
| Series | Han-Modular® |
| Connector Type | Module without Contacts |
| Mfr | HARTING |
| Contact Material | - |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | 09140063 |