HARTING
제품 번호:
09140122732
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
MODULE FEMALE 12POS PUSH IN LOCK
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$30.1245
$30.1245
10
$26.3777
$263.777
25
$25.23808
$630.952
50
$24.42412
$1221.206
100
$23.60997
$2360.997
250
$22.30733
$5576.8325
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Number of Positions | 12 |
| Voltage Rating | 250V |
| Termination Style | Push In with Lock |
| Size | - |
| Housing Material | Polycarbonate (PC) |
| Color | Gray |
| Current Rating (Amps) | 10A |
| Contact Finish | Silver |
| Contact Type | - |
| Gender | Female |
| Material Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Product Status | Active |
| Series | Han® DD |
| Connector Type | Module |
| Mfr | HARTING |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | 09140122 |