HARTING
제품 번호:
09200162812
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
INSERT FEMALE 16POS+1GND SCREW
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$31.4925
$31.4925
10
$27.5747
$275.747
25
$26.3834
$659.585
50
$25.5322
$1276.61
100
$24.68119
$2468.119
250
$23.319498
$5829.8745
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Number of Positions | 16+Ground |
| Voltage Rating | 600V |
| Termination Style | Screw |
| Size | - |
| Housing Material | Polycarbonate (PC) |
| Color | Gray |
| Current Rating (Amps) | 16A |
| Contact Finish | Silver |
| Contact Type | - |
| Gender | Female |
| Material Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Product Status | Active |
| Series | Han® A |
| Connector Type | Insert |
| Mfr | HARTING |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | 09200162 |