Molex
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$2.2705
$2.2705
10
$1.93135
$19.3135
100
$1.595335
$159.5335
1000
$1.259491
$1259.491
2500
$1.17552
$2938.8
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Usage | - |
| Number of Rows | 1 |
| Number of Positions | 12 |
| Color | Gray, Ribbon |
| Contact Finish Thickness | 80.0µin (2.03µm) |
| Contact Finish | Tin |
| Shielding | Unshielded |
| Product Status | Active |
| Pitch - Connector | 0.050" (1.27mm) |
| Pitch - Cable | 0.050" (1.27mm) |
| Series | Picoflex 92315 |
| Length | 0.230' (70.00mm, 2.76") |
| Connector Type | Socket to Socket |
| Mfr | Molex |
| Features | - |
| Package | Bag |
| Base Product Number | 092315 |
| Cable Termination | IDC |