Molex
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$10.8585
$10.8585
10
$9.4411
$94.411
100
$7.78924
$778.924
1000
$6.46741
$6467.41
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Housing Finish | Powder Coated |
| Ingress Protection | IP66 - Dust Tight, Water Resistant |
| Size | 3A |
| Housing Material | Aluminum Alloy, Die Cast |
| Thread Size | M20 |
| Size / Dimension | 0.945" L x 0.945" W x 2.008" H (24.00mm x 24.00mm x 51.00mm) |
| Product Status | Active |
| Lock Location | Locking Clip (2) on Hood Top |
| Series | GWconnect |
| Connector Type | Hood |
| Mfr | Molex |
| Housing Color | - |
| Style | Top Entry |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | 093601 |