HARTING
제품 번호:
09400240513
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CONN HOOD SIDE ENTRY SZ24B PG29
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$89.2905
$89.2905
10
$81.9356
$819.356
25
$78.78464
$1969.616
50
$76.15846
$3807.923
100
$71.956515
$7195.6515
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Housing Finish | Powder Coated |
| Ingress Protection | IP65/IP68/IP69K - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof |
| Size | 24B |
| Housing Material | Aluminum, Die Cast |
| Thread Size | PG29 |
| Size / Dimension | 7.559" L x 2.283" W x 4.350" H (192.00mm x 58.00mm x 110.50mm) |
| Product Status | Active |
| Lock Location | Screw Locks on Hood |
| Series | Han® HPR |
| Connector Type | Hood |
| Mfr | HARTING |
| Housing Color | Black |
| Style | Side Entry |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | 09400240 |