HARTING
제품 번호:
09561627812
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CONN D-SUB HD PLUG 15P R/A SLDR
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$5.5195
$5.5195
10
$5.00935
$50.0935
25
$4.74468
$118.617
50
$4.63448
$231.724
100
$4.4137
$441.37
250
$3.861978
$965.4945
500
$3.751645
$1875.8225
1000
$3.199932
$3199.932
2500
$2.979248
$7448.12
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Dielectric Material | Polybutylene Terephthalate (PBT), Polyester, Glass Filled |
| Shell Material, Finish | Steel, Nickel Plated |
| Ingress Protection | - |
| Voltage Rating | - |
| Current Rating (Amps) | 2A |
| Contact Finish | - |
| Contact Type | Signal |
| Material Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | - |
| Backset Spacing | 0.350" (8.89mm) |
| Connector Type | Plug, Male Pins |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Mfr | HARTING |
| Features | Board Lock, Grounding Indents |
| Shell Size, Connector Layout | 1 (DE, E) High Density |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Number of Rows | 3 |
| Number of Positions | 15 |
| Color | Black |
| Contact Finish Thickness | - |
| Termination | Solder |
| Flange Feature | Housing/Shell (4-40) |
| Mounting Type | Through Hole, Right Angle |
| Contact Form | Stamped |
| Series | - |
| Connector Style | D-Sub, High Density |
| Package | Bulk |