HARTING
제품 번호:
09620031750
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CONN HOOD CPLNG BOTTOM SZ3A PG11
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$28.7565
$28.7565
10
$25.1807
$251.807
25
$24.09314
$602.3285
50
$23.31585
$1165.7925
100
$22.538655
$2253.8655
250
$21.295124
$5323.781
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Housing Finish | - |
| Ingress Protection | IP44 |
| Size | 3A |
| Housing Material | Zinc, Die Cast |
| Thread Size | PG11 |
| Size / Dimension | 0.953" L x 0.953" W x 2.244" H (24.20mm x 24.20mm x 57.00mm) |
| Product Status | Active |
| Lock Location | Locking Clip (1) on Hood Top |
| Series | Han® EMC |
| Connector Type | Hood - Coupling |
| Mfr | HARTING |
| Housing Color | - |
| Style | Bottom Entry |
| Features | Cable to Cable |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | 09620031 |