Bel Fuse Inc.
제품 번호:
0ADEP9150-RE
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
FUSE CERM 15A 500VAC 500VDC 3AB
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$2.812
$2.812
5
$2.6809
$13.4045
10
$2.54695
$25.4695
50
$2.05542
$102.771
100
$1.74268
$174.268
250
$1.697992
$424.498
500
$1.429883
$714.9415
1000
$1.273494
$1273.494
5000
$1.117096
$5585.48
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -50°C ~ 105°C |
| Melting I²t | 66 |
| Response Time | Fast Blow |
| DC Cold Resistance | 0.008 Ohms |
| Color | - |
| Approval Agency | cURus |
| Current Rating (Amps) | 15 A |
| Fuse Type | Cartridge, Ceramic |
| Breaking Capacity @ Rated Voltage | 30kA AC, 20kA DC |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 0.268" Dia x 1.291" L (6.81mm x 32.79mm) |
| Product Status | Active |
| Series | 0ADEP |
| Voltage Rating - DC | 500 V |
| Package / Case | 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4" (Axial) |
| Voltage Rating - AC | 500 V |
| Mfr | Bel Fuse Inc. |
| Package | Bulk |