Bel Fuse Inc.
제품 번호:
0ZCJ0200FF2C
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
PTC RESET FUSE 6V 2A 1206
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.418
$0.418
5
$0.4047
$2.0235
10
$0.3914
$3.914
50
$0.32946
$16.473
100
$0.2736
$27.36
250
$0.24871
$62.1775
500
$0.211394
$105.697
1000
$0.186523
$186.523
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Voltage - Max | 6V |
| Current - Hold (Ih) (Max) | 2 A |
| Height - Seated (Max) | - |
| Approval Agency | AEC-Q200, cURus, TUV |
| Lead Spacing | - |
| Current - Max | 100 A |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.128" L x 0.065" W (3.25mm x 1.65mm) |
| Product Status | Active |
| Resistance - Post Trip (R1) (Max) | 80 mOhms |
| Ratings | AEC-Q200 |
| Series | 0ZCJ |
| Type | Polymeric |
| Package / Case | 1206 (3216 Metric), Concave |
| Thickness (Max) | 0.063" (1.60mm) |
| Resistance - Initial (Ri) (Min) | 18 mOhms |
| Mfr | Bel Fuse Inc. |
| Current - Trip (It) | 3.5 A |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Time to Trip | 1.5 s |