Bel Fuse Inc.
제품 번호:
0ZRC0300FF1A
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
PTC RESET FUSE 90V 3A RADIAL
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.57
$0.57
5
$0.5567
$2.7835
10
$0.5396
$5.396
50
$0.45353
$22.6765
100
$0.37658
$37.658
250
$0.342342
$85.5855
500
$0.291004
$145.502
1000
$0.256766
$256.766
5000
$0.231088
$1155.44
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Voltage - Max | 90V |
| Current - Hold (Ih) (Max) | 3 A |
| Height - Seated (Max) | 1.181" (30.00mm) |
| Approval Agency | cURus, TUV |
| Lead Spacing | 0.402" (10.20mm) |
| Current - Max | 40 A |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 0.980" L x 0.122" W (24.90mm x 3.10mm) |
| Product Status | Active |
| Resistance - Post Trip (R1) (Max) | 100 mOhms |
| Ratings | AEC-Q200 |
| Series | 0ZRC |
| Type | Polymeric |
| Package / Case | Radial, Disc |
| Thickness (Max) | - |
| Resistance - Initial (Ri) (Min) | 40 mOhms |
| Mfr | Bel Fuse Inc. |
| Current - Trip (It) | 6 A |
| Package | Box |
| Time to Trip | 19.8 s |