Bel Fuse Inc.
제품 번호:
0ZRE0033FF1A
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
PTC RESET FUSE 240V 330MA RADIAL
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.551
$0.551
5
$0.5339
$2.6695
10
$0.51775
$5.1775
50
$0.43548
$21.774
100
$0.36157
$36.157
250
$0.328738
$82.1845
500
$0.279414
$139.707
1000
$0.246544
$246.544
5000
$0.221892
$1109.46
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Voltage - Max | 240V |
| Current - Hold (Ih) (Max) | 330 mA |
| Height - Seated (Max) | 0.650" (16.50mm) |
| Approval Agency | cURus, TUV |
| Lead Spacing | 0.201" (5.10mm) |
| Current - Max | 6 A |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 0.449" L x 0.150" W (11.40mm x 3.80mm) |
| Product Status | Active |
| Resistance - Post Trip (R1) (Max) | 2.6 Ohms |
| Ratings | AEC-Q200 |
| Series | 0ZRE |
| Type | Polymeric |
| Package / Case | Radial, Disc |
| Thickness (Max) | - |
| Resistance - Initial (Ri) (Min) | 830 mOhms |
| Mfr | Bel Fuse Inc. |
| Current - Trip (It) | 740 mA |
| Package | Box |
| Time to Trip | 21 s |