Bel Fuse Inc.
제품 번호:
0ZRN0200FF2D
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
PTC RESET FUSE 16V 2A RADIAL
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.7125
$0.7125
5
$0.6897
$3.4485
10
$0.66785
$6.6785
50
$0.56221
$28.1105
100
$0.466735
$46.6735
250
$0.424308
$106.077
500
$0.360639
$180.3195
1000
$0.318222
$318.222
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Voltage - Max | 16V |
| Current - Hold (Ih) (Max) | 2 A |
| Height - Seated (Max) | 0.567" (14.40mm) |
| Approval Agency | cURus, TUV, UL |
| Lead Spacing | 0.201" (5.10mm) |
| Current - Max | 100 A |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 0.370" Dia x 0.118" T (9.40mm x 3.00mm) |
| Product Status | Active |
| Resistance - Post Trip (R1) (Max) | 110 mOhms |
| Ratings | AEC-Q200 |
| Series | 0ZRN |
| Type | Polymeric |
| Package / Case | Radial, Disc |
| Thickness (Max) | - |
| Resistance - Initial (Ri) (Min) | 45 mOhms |
| Mfr | Bel Fuse Inc. |
| Current - Trip (It) | 3.8 A |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Time to Trip | 3 s |