Bel Fuse Inc.
제품 번호:
0ZRR0135FF1A
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
PTC RESET FUSE 60V 1.35A RADIAL
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.4275
$0.4275
5
$0.4123
$2.0615
10
$0.39995
$3.9995
50
$0.33611
$16.8055
100
$0.279015
$27.9015
250
$0.253688
$63.422
500
$0.215631
$107.8155
1000
$0.190266
$190.266
5000
$0.171238
$856.19
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Voltage - Max | 60V |
| Current - Hold (Ih) (Max) | 1.35 A |
| Height - Seated (Max) | 0.772" (19.60mm) |
| Approval Agency | cURus, TUV, UL |
| Lead Spacing | 0.201" (5.10mm) |
| Current - Max | 40 A |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 0.571" Dia x 0.122" T (14.50mm x 3.10mm) |
| Product Status | Active |
| Resistance - Post Trip (R1) (Max) | 300 mOhms |
| Ratings | AEC-Q200 |
| Series | 0ZRR |
| Type | Polymeric |
| Package / Case | Radial, Disc |
| Thickness (Max) | - |
| Resistance - Initial (Ri) (Min) | 120 mOhms |
| Mfr | Bel Fuse Inc. |
| Current - Trip (It) | 2.7 A |
| Package | Bulk |
| Time to Trip | 9.6 s |