TE Connectivity AMP Connectors
제품 번호:
1-1478904-0
패키지:
-
배치:
-
설명:
CONN SMA PLUG STR 50 OHM SOLDER
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$6.688
$6.688
10
$5.82825
$58.2825
25
$5.67454
$141.8635
50
$5.52102
$276.051
100
$5.183675
$518.3675
250
$5.153028
$1288.257
500
$4.846292
$2423.146
1000
$4.324856
$4324.856
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Center Contact Plating | Gold |
| Dielectric Material | Polytetrafluoroethylene (PTFE) |
| Center Contact Material | Brass |
| Ingress Protection | - |
| Voltage Rating | 335 V |
| Mating Cycles | 500 |
| Product Status | Active |
| Includes | 3 pcs - 1 Connector, 1 Contact, 1 Insulator |
| Number of Ports | 1 |
| Connector Type | Plug, Male Pin |
| Mfr | TE Connectivity AMP Connectors |
| Features | - |
| Operating Temperature | -65°C ~ 165°C |
| Insertion Loss | - |
| Fastening Type | Threaded |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Mounting Feature | - |
| Series | Greenpar |
| Cable Group | RG-405 (.085" Semi Rigid) |
| Body Material | Stainless Steel |
| Connector Style | SMA |
| Housing Color | Gold |
| Shield Termination | Solder |
| Package | Bulk |
| Contact Termination | Solder |
| Body Finish | Gold |
| Impedance | 50Ohm |
| Frequency - Max | 18 GHz |
| Base Product Number | 1478904 |