TE Connectivity AMP Connectors
제품 번호:
1-172159-9
패키지:
-
배치:
-
설명:
CONN RCPT HSG 4POS 4.14MM
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.6175
$0.6175
10
$0.5966
$5.966
25
$0.59432
$14.858
50
$0.57418
$28.709
100
$0.481365
$48.1365
250
$0.451288
$112.822
500
$0.426208
$213.104
1000
$0.373559
$373.559
2500
$0.353495
$883.7375
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -20°C ~ 105°C |
| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 4 |
| Color | Black |
| Contact Type | Male or Female |
| Row Spacing | 0.163" (4.14mm) |
| Fastening Type | Locking Ramp |
| Mounting Type | Panel Mount, Snap-In |
| Product Status | Active |
| Insulation Material | Polyamide (PA66), Nylon 6/6 |
| Series | Mini-Universal MATE-N-LOK |
| Note | Contacts Not Included |
| Connector Type | Receptacle |
| Mfr | TE Connectivity AMP Connectors |
| Pitch | 0.163" (4.14mm) |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Contact Termination | Crimp |
| Base Product Number | 172159 |