TE Connectivity AMP Connectors
제품 번호:
1-284414-0
패키지:
-
배치:
-
설명:
TERM BLK 10POS TOP ENT 3.5MM PCB
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$7.4765
$7.4765
10
$6.51795
$65.1795
25
$6.34676
$158.669
50
$6.17519
$308.7595
100
$5.79785
$579.785
250
$5.763498
$1440.8745
500
$5.420453
$2710.2265
1000
$4.837238
$4837.238
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Wire Termination | Screw - Rising Cage Clamp |
| Operating Temperature | - |
| Screw Thread | M3 |
| Contact Material - Plating | Brass - Tin Plated |
| Positions Per Level | 10 |
| Screw Material - Plating | Brass - Nickel Plated |
| Torque - Screw | 0.25 Nm (2.2 Lb-In) |
| Housing Material | Polyamide (PA66), Nylon 6/6 |
| Color | Green |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 12-30 AWG |
| Number of Levels | 1 |
| Series | Buchanan |
| Voltage | 300 V |
| Mating Orientation | Vertical with Board |
| Pitch | 0.138" (3.50mm) |
| Mfr | TE Connectivity AMP Connectors |
| Clamp Material - Plating | Brass - Nickel Plated |
| Features | Interlocking (Side) |
| Package | Bulk |
| Current | 12 A |
| Base Product Number | 284414 |