TE Connectivity AMP Connectors
제품 번호:
1-36270-1
패키지:
-
배치:
-
설명:
CONN RING CIRC 10-12AWG #8 CRIMP
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$1.7765
$1.7765
10
$1.6264
$16.264
25
$1.57814
$39.4535
50
$1.56199
$78.0995
100
$1.44989
$144.989
250
$1.425836
$356.459
500
$1.297681
$648.8405
1000
$1.161508
$1161.508
2500
$1.073386
$2683.465
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Insulation | Non-Insulated |
| Color | - |
| Width - Outer Edges | 0.375" (9.53mm) |
| Terminal Type | Circular |
| Contact Finish | Nickel |
| Termination | Crimp, Flag |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line), Right Angle |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 10-12 AWG |
| Stud/Tab Size | 8 Stud |
| Thickness | 0.039" (0.99mm) |
| Series | Solistrand |
| Length - Overall | 0.702" (17.83mm) |
| Insulation Diameter | - |
| Mfr | TE Connectivity AMP Connectors |
| Contact Material | Copper |
| Features | Brazed Seam, Serrated Termination |
| Material - Insulation | - |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | 36270 |