TE Connectivity AMP Connectors
제품 번호:
1-480585-0
패키지:
-
배치:
-
데이터 시트:
-
설명:
CONN PLUG HSG 9POS 6.10MM
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$1.6245
$1.6245
10
$1.48295
$14.8295
25
$1.43868
$35.967
50
$1.42424
$71.212
100
$1.32202
$132.202
250
$1.300094
$325.0235
500
$1.183225
$591.6125
1000
$1.05905
$1059.05
2500
$0.978709
$2446.7725
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -55°C ~ 105°C |
| Number of Rows | 3 |
| Number of Positions | 9 |
| Color | Natural |
| Contact Type | Female Socket |
| Row Spacing | 0.240" (6.10mm) |
| Fastening Type | Latch Lock |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Product Status | Active |
| Insulation Material | Polyamide (PA), Nylon |
| Series | MATE-N-LOK |
| Note | Contacts Not Included |
| Connector Type | Plug |
| Mfr | TE Connectivity AMP Connectors |
| Pitch | 0.240" (6.10mm) |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Contact Termination | Crimp |
| Base Product Number | 480585 |