TE Connectivity AMP Connectors
제품 번호:
1-5503995-0
패키지:
-
배치:
-
설명:
CA 62.5/125UM ZIP OMCER 1.22
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
4
$20.2825
$81.13
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | - |
| Insertion Loss | 0.50dB |
| Cable Type | Twin Zip |
| 1st Connector | ST (2) |
| 2nd Connector | ST (2) |
| Jacket (Insulation) Material | - |
| Fiber Type | 62.5/125 |
| Product Status | Obsolete |
| Ratings | OFNR |
| Series | OPTIMATE |
| Length - Overall | 4.0' (1.2m) |
| Type | Multimode, Duplex |
| Mfr | TE Connectivity AMP Connectors |
| Color - Cable | Orange |
| Cable Diameter | 0.12" (3.0mm) |
| Features | Riser, Zipcord |
| Return Loss | - |
| Color - Connectors | Black |
| Package | Bulk |
| Bend Radius | - |
| Base Product Number | 5503995 |