Amphenol ICC (FCI)
제품 번호:
10018784-10000TLF
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CONN PCI EXP FMALE 36POS 0.039
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.988
$0.988
10
$0.83695
$8.3695
25
$0.80256
$20.064
70
$0.78565
$54.9955
140
$0.75145
$105.203
280
$0.683154
$191.28312
490
$0.61484
$301.2716
980
$0.546535
$535.6043
2450
$0.495292
$1213.4654
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -55°C ~ 85°C |
| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 36 |
| Color | Black |
| Read Out | Dual |
| Contact Finish Thickness | 30.0µin (0.76µm) |
| Contact Finish | Gold |
| Termination | Solder, Staggered |
| Contact Type | Cantilever |
| Flange Feature | - |
| Gender | Female |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Card Thickness | 0.062" (1.57mm) |
| Series | HPCE® |
| Number of Positions/Bay/Row | - |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Pitch | 0.039" (1.00mm) |
| Mfr | Amphenol ICC (FCI) |
| Features | Board Guide, Locking Ramp |
| Material - Insulation | Polyamide (PA), Nylon, Glass Filled |
| Card Type | PCI Express™ |
| Package | Tray |
| Base Product Number | 10018784 |