Amphenol ICC (FCI)
제품 번호:
10018784-10001TLF
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CONN PCI EXP FMALE 64POS 0.039
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$1.444
$1.444
10
$1.254
$12.54
25
$1.20042
$30.0105
60
$1.173886
$70.43316
120
$1.120525
$134.463
240
$1.013812
$243.31488
480
$0.933774
$448.21152
960
$0.800366
$768.35136
2400
$0.747014
$1792.8336
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -55°C ~ 85°C |
| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 64 |
| Color | Black |
| Read Out | Dual |
| Contact Finish Thickness | 30.0µin (0.76µm) |
| Contact Finish | Gold |
| Termination | Solder, Staggered |
| Contact Type | Cantilever |
| Flange Feature | - |
| Gender | Female |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Card Thickness | 0.062" (1.57mm) |
| Series | HPCE® |
| Number of Positions/Bay/Row | 11; 21 |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Pitch | 0.039" (1.00mm) |
| Mfr | Amphenol ICC (FCI) |
| Features | Board Guide, Locking Ramp |
| Material - Insulation | Polyamide (PA), Nylon, Glass Filled |
| Card Type | PCI Express™ |
| Package | Tray |
| Base Product Number | 10018784 |