Amphenol ICC (FCI)
제품 번호:
10053363-200LF
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CONN EDGE DUAL FML 64POS 0.100
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$11.096
$11.096
24
$9.839226
$236.141424
48
$9.082399
$435.955152
96
$8.577712
$823.460352
240
$7.820875
$1877.01
456
$7.316292
$3336.229152
960
$6.71081
$6442.3776
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -5°C ~ 105°C |
| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 64 (Power) |
| Color | Black |
| Read Out | Dual |
| Contact Finish Thickness | 30.0µin (0.76µm) |
| Contact Finish | Gold |
| Termination | Solder |
| Contact Type | Cantilever |
| Flange Feature | - |
| Gender | Female |
| Mounting Type | Through Hole, Right Angle |
| Product Status | Active |
| Card Thickness | 0.062" (1.57mm) |
| Series | Power Edge |
| Number of Positions/Bay/Row | 32 |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Pitch | 0.100" (2.54mm) |
| Mfr | Amphenol ICC (FCI) |
| Features | Board Guide |
| Material - Insulation | Thermoplastic |
| Card Type | Non Specified - Dual Edge |
| Package | Tray |
| Base Product Number | 10053363 |