Panasonic Electronic Components
제품 번호:
100SXE15MX
패키지:
-
배치:
-
설명:
CAP ALUM POLY 15UF 20% 100V T/H
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$2.5555
$2.5555
10
$2.07005
$20.7005
50
$1.80652
$90.326
100
$1.580705
$158.0705
500
$1.204353
$602.1765
1000
$1.053806
$1053.806
2500
$1.016168
$2540.42
5000
$0.978538
$4892.69
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Applications | General Purpose |
| Height - Seated (Max) | 0.315" (8.00mm) |
| Tolerance | ±20% |
| Surface Mount Land Size | - |
| Lead Spacing | 0.197" (5.00mm) |
| Voltage - Rated | 100 V |
| Ripple Current @ Low Frequency | 100 mA @ 120 Hz |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 0.394" Dia (10.00mm) |
| Product Status | Active |
| Lifetime @ Temp. | 1000 Hrs @ 125°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 60mOhm |
| Ratings | - |
| Series | OS-CON™, SXE |
| Type | Polymer |
| Package / Case | Radial, Can |
| Ripple Current @ High Frequency | 2 A @ 100 kHz |
| Mfr | Panasonic Electronic Components |
| Capacitance | 15 µF |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | 100SXE |