Phoenix Contact
제품 번호:
1013054
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
WIRE MARKER SLIP-ON 15X4MM TRANS
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.3515
$0.3515
10
$0.3287
$3.287
50
$0.31502
$15.751
100
$0.30134
$30.134
250
$0.29317
$73.2925
500
$0.27398
$136.99
1000
$0.252064
$252.064
2500
$0.232883
$582.2075
5000
$0.22192
$1109.6
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -50°C ~ 80°C |
| Series | CLIPLINE PATG |
| Legend | Blank |
| Type | Wire Marker Carrier, Slip-On |
| Size | 0.59" W x 0.16" L (15.0mm x 4.0mm) |
| Color | Transparent |
| Mfr | Phoenix Contact |
| Cable Diameter | 0.236" ~ 0.394" (6.00mm ~ 10.00mm) |
| Material | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| Package | Bulk |
| Product Status | Active |
| Base Product Number | PATG |