Amphenol ICC (FCI)
제품 번호:
10132797-037100LF
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
HEIGHT PLUG CONNECTOR
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$1.558
$1.558
10
$1.3528
$13.528
25
$1.29542
$32.3855
50
$1.26654
$63.327
100
$1.20897
$120.897
250
$1.09383
$273.4575
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 30 |
| Contact Finish Thickness | 1.00µin (0.025µm) |
| Contact Finish | Gold |
| Height Above Board | 0.209" (5.30mm) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Series | BergStak®, MezzSelect™ |
| Connector Type | Plug, Outer Shroud Contacts |
| Mfr | Amphenol ICC (FCI) |
| Pitch | 0.020" (0.50mm) |
| Features | Board Guide, Solder Retention |
| Mated Stacking Heights | 5.3mm, 6mm |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | 10132797 |