Amphenol ICC (FCI)
제품 번호:
10138650-058202DLF
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
BERGSTAK HS 0.5MM BOARD-TO-BOARD
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$6.6595
$6.6595
10
$6.0173
$60.173
25
$5.68442
$142.1105
50
$5.54591
$277.2955
100
$5.268605
$526.8605
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 50 |
| Contact Finish Thickness | 5.00µin (0.127µm) |
| Contact Finish | Gold |
| Height Above Board | 0.421" (10.70mm) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Series | BergStak™ HS 0.50mm |
| Connector Type | Plug, Outer Shroud Contacts |
| Mfr | Amphenol ICC (FCI) |
| Pitch | 0.020" (0.50mm) |
| Features | Board Guide, Pick and Place, Solder Retention |
| Mated Stacking Heights | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | 10138650 |