Amphenol ICC (FCI)
제품 번호:
10139085-081402LF
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
BERGSTAK+ 0.8MM, PLUG, P1, 80POS
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$4.7405
$4.7405
10
$4.3035
$43.035
25
$4.07626
$101.9065
50
$3.98126
$199.063
100
$3.791735
$379.1735
250
$3.31778
$829.445
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 80 |
| Contact Finish Thickness | 8.00µin (0.203µm) |
| Contact Finish | Gold |
| Height Above Board | 0.185" (4.70mm) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Series | BergStak+™ 0.80mm |
| Connector Type | Plug, Center Strip Contacts |
| Mfr | Amphenol ICC (FCI) |
| Pitch | 0.031" (0.80mm) |
| Features | Board Guide, Pick and Place |
| Mated Stacking Heights | 5mm |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | 10139085 |