Amphenol ICC (FCI)
제품 번호:
10142348-012LF
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CONN RCPT HSG 12POS 2.54MM
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$1.7005
$1.7005
10
$1.4782
$14.782
25
$1.4155
$35.3875
50
$1.38396
$69.198
100
$1.320975
$132.0975
250
$1.195176
$298.794
500
$1.100841
$550.4205
1000
$0.943568
$943.568
2500
$0.880669
$2201.6725
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 130°C |
| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 12 |
| Color | Black |
| Contact Type | Female Socket |
| Row Spacing | 0.096" (2.43mm) |
| Fastening Type | Latch Lock |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Product Status | Active |
| Insulation Material | Thermoplastic |
| Series | Minitek MicroSpace™ 1.27mm |
| Note | Contacts Not Included |
| Connector Type | Receptacle |
| Mfr | Amphenol ICC (FCI) |
| Pitch | 0.100" (2.54mm) |
| Features | Terminal Position Lock (TPA) |
| Package | Bag |
| Contact Termination | Crimp |
| Base Product Number | 10142348 |