Amphenol ICC (FCI)
제품 번호:
10156618-0200LF
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CONN BOARD-IN HSG 2POS 2.50MM
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.095
$0.095
10
$0.0494
$0.494
25
$0.04066
$1.0165
50
$0.03743
$1.8715
100
$0.036195
$3.6195
250
$0.031198
$7.7995
500
$0.029944
$14.972
1000
$0.026192
$26.192
2500
$0.023702
$59.255
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 105°C |
| Number of Rows | 1 |
| Number of Positions | 2 |
| Color | Natural |
| Contact Type | Male Pin |
| Row Spacing | - |
| Fastening Type | - |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Insulation Material | Polyamide (PA66), Nylon 6/6 |
| Series | Minitek® Board-In 2.5mm |
| Note | Contacts Not Included |
| Connector Type | Board-In |
| Mfr | Amphenol ICC (FCI) |
| Pitch | 0.098" (2.50mm) |
| Features | - |
| Package | Bag |
| Contact Termination | Crimp |
| Base Product Number | 10156618 |