Amphenol ICC (FCI)
제품 번호:
10159549-120KALF
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
WIRELOCK, 1.80MM PITCH, WTB CONN
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$1.71
$1.71
10
$1.4858
$14.858
25
$1.42234
$35.5585
60
$1.390638
$83.43828
120
$1.327464
$159.29568
240
$1.201038
$288.24912
480
$1.106218
$530.98464
960
$0.948176
$910.24896
2400
$0.884963
$2123.9112
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 105°C |
| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 20 |
| Color | Black |
| Contact Type | Female Socket |
| Row Spacing | 0.087" (2.20mm) |
| Fastening Type | Latch Lock |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Product Status | Active |
| Insulation Material | Thermoplastic |
| Series | WireLock® |
| Connector Type | Receptacle |
| Mfr | Amphenol ICC (FCI) |
| Pitch | 0.071" (1.80mm) |
| Features | Connector Position Assurance (CPA) |
| Package | Tray |
| Contact Termination | Crimp |