Amphenol ICC (FCI)
제품 번호:
101R014FB110
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
MICRO BTB CONNECTOR, P=0.35MM, S
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.5795
$0.5795
10
$0.5016
$5.016
25
$0.45866
$11.4665
50
$0.43149
$21.5745
100
$0.413535
$41.3535
250
$0.377606
$94.4015
500
$0.359613
$179.8065
1000
$0.296685
$296.685
2500
$0.269714
$674.285
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 14 |
| Contact Finish Thickness | Flash |
| Contact Finish | Gold |
| Height Above Board | 0.031" (0.80mm) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Series | Aurora 101 |
| Connector Type | Receptacle, Center Strip Contacts |
| Mfr | Amphenol ICC (FCI) |
| Pitch | 0.014" (0.35mm) |
| Features | Solder Retention |
| Mated Stacking Heights | 1mm |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | 101R014 |