TE Connectivity AMP Connectors
제품 번호:
102387-3
패키지:
-
배치:
-
설명:
CONN RCPT HSG 16POS 2.54MM
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$2.9165
$2.9165
10
$2.59635
$25.9635
25
$2.58324
$64.581
50
$2.55683
$127.8415
100
$2.30508
$230.508
250
$2.291818
$572.9545
500
$2.119602
$1059.801
1000
$1.894395
$1894.395
2500
$1.748674
$4371.685
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -65°C ~ 105°C |
| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 16 |
| Color | Black |
| Contact Type | Female Socket |
| Row Spacing | 0.100" (2.54mm) |
| Fastening Type | - |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Product Status | Active |
| Insulation Material | Thermoplastic |
| Series | AMPMODU Mod IV |
| Note | Contacts Not Included |
| Connector Type | Receptacle |
| Mfr | TE Connectivity AMP Connectors |
| Pitch | 0.100" (2.54mm) |
| Features | Polarizing Key |
| Package | Bulk |
| Contact Termination | Crimp |
| Base Product Number | 102387 |