Weidmüller
제품 번호:
1034400000
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
TERM BLK PLUG 4POS 5.08MM BEIGE
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$6.403
$6.403
10
$4.87635
$48.7635
25
$4.5676
$114.19
50
$4.06011
$203.0055
100
$3.971855
$397.1855
250
$3.662896
$915.724
500
$3.309838
$1654.919
1000
$2.93473
$2934.73
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -50°C ~ 120°C |
| Number of Positions | 4 |
| Stripping Length | 10mm |
| Termination Style | Plug Receptacles, Screw |
| Material Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Terminal - Width | 5.1mm |
| Mounting Type | DIN Rail |
| Height (Max) | 2.087" (53.00mm) |
| Current - IEC | 16.5 A |
| Product Status | Active |
| Number of Levels | 2 |
| Series | W |
| Current - UL | 10 A |
| Type | Plug Connection |
| Length | 2.283" (58.00mm) |
| Voltage - UL | 300 V |
| Housing Color | Beige |
| Mfr | Weidmüller |
| Features | - |
| Material - Insulation | Thermoplastic, Wemid |
| Package | Bulk |
| Wire Gauge or Range - mm² | 0.5-2.5mm² |
| Voltage - IEC | 250 V |
| Wire Gauge or Range - AWG | 12-26 AWG |