Cornell Dubilier / Illinois Capacitor
제품 번호:
103MWR400K
패키지:
-
배치:
-
설명:
CAP FILM 10000PF 400VDC AXIAL
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.931
$0.931
10
$0.7106
$7.106
50
$0.59071
$29.5355
100
$0.50863
$50.863
500
$0.393775
$196.8875
1000
$0.339084
$339.084
2500
$0.317205
$793.0125
5000
$0.300808
$1504.04
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 105°C |
| Dielectric Material | Polyester, Metallized |
| Applications | General Purpose |
| Height - Seated (Max) | - |
| Tolerance | ±10% |
| Lead Spacing | - |
| Termination | PC Pins |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 0.197" Dia x 0.453" L (5.00mm x 11.50mm) |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 141.471 Ohms |
| Series | MWR |
| Voltage Rating - DC | 400V |
| Package / Case | Axial |
| Voltage Rating - AC | 200V |
| Mfr | Cornell Dubilier / Illinois Capacitor |
| Capacitance | 10000 pF |
| Features | Low ESR |
| Package | Bulk |